5.- 9. klašu 1. semestra noslēguma pasākums.


5. - 9. klašu skolēni 1. semestra noslēguma pasākumam bija gatavojuši priekšnesumus un izklaidējošas atrakcijas par ziemīgu tēmu "Rūķi".

Gatavošanās procesā tika izpētīta holandiešu mākslinieka Rīnsa Portvlītsa un viņa drauga Vilsa Heigensa krāšņā "Rūķi. Lielā enciklopēdija", sacerēti jautri pantiņi, tika veikti "pētījumi", kā rūķi izklaidējas no darba brīvajā laikā un šie paņēmieni izmēģināti kopā ar skolas biedriem.

Paldies iniciatīvai "Latvijas skolas soma", jo jautro pasākumu varējām papildināt ar sen neredzētām "Avārijas brigādes" multfilmām par ziemu, salu un Ziemassvētkiem!

Paldies visam skolas kolektīvam par darbu 2018./2019. mācību gada 1. semestrī.

Dace Eisaka

Direktores vietniece

Publicēts : 04.01.2019.

Labi padarītu darbu 1. semestrī svinējām kopā ar leļļu teātri "Tims".


Labi padarītu darbu 1. semestrī svinējām kopā ar leļļu teātri "Tims".

1. - 4. klašu skolēni skatījās leļļu teātra izrādi, mācījās jaunas dziesmas un dejas, kopā ar Ziemassvētku vecīti un rūķiem visi varēja priecāties par citu klašu sagatavotajiem Ziemassvētku priekšnesumiem. Rūpīgi bija gatavojušies gan bērni, gan skolotāji.

Šī svētku noskaņa tika radīta ar iniciatīvas "Latvijas skolas soma" palīdzību.

Paldies visiem, kas darīja šo prieku iespējamu!

Dace Eisaka

Direktores vietniece

Publicēts : 19.12.2018.

Latvijas mākslinieku animācijas filmas mūsu skolā.


5. decembrī sadarbībā ar Latvijas Kinematogrāfistu savienību iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 1. - 4. klašu audzēkņi atkal skatījās Latvijas mākslinieku animācijas filmas.

Pārliecinājāmies, ka brālīti un vecmāmiņu labāk tomēr uz Mēnesi nesūtīt!

Dace Eisaka

Direktores vietniece

Publicēts : 07.12.2018.

Atraktīvā nodarbība "Latvijas valsts simboli".


23. novembrī iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros visi 1.(p) a,b un 1.a,b klašu audzēkņi piedalījās biedrības "Cita Rīga" atraktīvajā nodarbībā "Latvijas valsts simboli".

Liels ir prieks par izdošanos!

Paldies biedrībai "Cita Rīga". Aicināsim jūs vēl!

Dace Eisaka

direktores vietniece

Publicēts : 20.11.2018.

Iespēja skatīties Latvijas mākslinieku animāciju filmu izlasi


22. novembrī sadarbībā ar Latvijas Kinematogrāfistu savienību iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros 1. - 4. klašu audzēkņiem bija iespēja skatīties Latvijas mākslinieku animāciju filmu izlasi, kurā skatāmas dažādos gados, žanros un tehnikās veidotas filmas.

Mūsu mākslinieku animācijas filmas ir ne tikai izklaidējošas, bet arī pamācošas un izglītojošas. Gluži tāpat, kā latviešu tautas pasakas.

Dace Eisaka

direktores vietniece

Publicēts : 26.11.2018.

Vīru kopas "Vilki" koncerts.


Pirms Latvijas lielajiem svētkiem iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros klausījāmies vīru kopas "Vilki" koncertu "Latviešu karavīru dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām".

"Vilku" dalībnieki bija tērpušies arheoloģiskajos tērpos un dažādu laiku latviešu karavīru dziesmas mijās ar stāstījumiem par karavīra apģērbu, ieročiem, mūzikas instrumentiem, kaujas taktiku, kultūras un atpūtas dzīvi, ko papildināja arheoloģisko materiālu videoprojekcijas un 20. gs latviešu karavīru gaitas fotoattēlos.

Īsta muzikāla vēstures stunda!

Vīru kopa "Vilki" skolā ieradās ne tikai ar koncertu, bet arī vērtīgām dāvanām.

Paldies!

Dace Eisaka

direktores vietniece

Publicēts : 20.11.2018.

Patriotu mēnesis.


Novembris skolā ir "Patriotu mēnesis" un rast atbildes uz jautājumu "Kas ir Latvija?" iniciatīvas "Latvijas skolas soma" ietvaros uz Latvijas Nacionālās vēstures muzeja izstādi "Latvijas gadsimts" devās 7., 8. un 9. klašu skolēni.

Gida vadībā skolēni iepazina Latvijas vēsturi simts gadu garumā, bet iegūtās zināšanas lieti noderēs vēstures un sociālo zinību stundās.

Mūsdienās apmeklēt vēstures muzejus ir ļoti interesanti - tāda ir skolēnu atziņa!

Dace Eisaka

direktores vietniece

Publicēts : 13.11.2018.

Leļļu teātris "Tims"


Rudens brīvdienās 1. - 4. klašu audzēkņi dosies ļoti labā noskaņojumā, jo to sagādāja Ēzelītis un Šrekss no leļļu teātra "Tims" jautrās un pamācošās koncertizrādes "Šrekss un Ēzelītis dejā lec…".

Ne jau visās teātra izrādēs var skaļi dziedāt līdzi, dejot, apskaut draugu, bet šajā var!!!

Paldies māksliniekiem par uzmundrinošo izrādi.

Dace Eisaka, direktores vietniece

Publicēts : 26.10.2018.


Kinoteātris "Kino Bize".


11. oktobrī pie mums ar Eiropas un Latvijas mākslinieku veidotām multfilmām un radošo darbnīcu, kurā gatavojām sapņu ķērājus, viesojās kinoteātris "Kino Bize".

5. un 6. klašu skolēni noskatījās multfilmas, kuru varoņi nerunā nevienā pasaules valodā, bet saprast varēja visu!

Mūsu sapņus turpmāk sargās krāšņie pašdarinātie sapņu ķērāji.

Direktores vietniece Dace Eisaka

Publicēts : 16.10.2018.

Koncertizstāde "Mana tautasdziesma".


11. oktobrī uz Arņa Medņa multimediālu koncertizrādi "Mana tautasdziesma" Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē devās 7. un 4. klašu skolēni.

Paldies mākslinieku kolektīvam!

Direktores vietniece Dace Eisaka

Publicēts : 15.10.2018.

Izstāde “Latvija: Tauta. Zeme. Valsts.”


Projekta “Latvijas Skolas soma” ietvaros skolā viesojas Latvijas Nacionālais vēsturesmuzejs ar ceļojošo izstādi “Latvija: Tauta. Zeme. Valsts.”, ko steidz apskatīt skolēni unskolotāji.

Paldies muzeja darbiniekiem, kas nelielā somā spēj ievietot tik lielu izstādi!

Direktores vietniece Dace Eisaka

Publicēts : 03.10.2018.

"LATVIJAS SKOLAS SOMA"


"Latvijas skolas soma" ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērnu un jauniešu. Skolēniem tiks nodrošināta iespēja iepazīt Latvijas kultūras un dabas vērtības. Iniciatīvas "latvijas skolas soma" vērienīgais atklāšanas pasākums ar 6000 skolēnu no visas Latvijas piedalīšanos notika 6.septembrī arēnā Rīga.

Publicēts : 07.09.2018.